Vriendjes worden

Primair onderwijs, Groep 1/2, Groep 3/4

Favoriet

Vriendjes worden

Favoriet | Primair onderwijs, Groep 1/2, Groep 3/4
Omschrijving

'Vriendjes worden'   Een heerlijk eigenwijze vertelling. Ook voor de KBW (Vol avontuur!)

Vriendjes worden

Primair onderwijs, Groep 1/2/3

'Vriendjes worden'   Een avontuurlijke en eigenwijze vertelling. 

‘Ik bén geen kikker, ik ben een Prins!’: Zo leuk, Valentino is zo vaak door zijn ouders hun 'Prinsje' genoemd, dat Valentino er nu zelf in gelooft. Sterker nog, hij gaat op zoek naar een prinses: ‘Prinsesje, ik kom eraan!’ In zijn knalrode trapauto scheurt hij er vandoor.

Dát moet een mooi verhaal worden. En dat wordt het ook! In dit avontuurlijke sprookje zit een verhaal, eh, een moraal: wat heb je liever, dat je een Prins bent of dat je vriendjes hebt? En hoe doe je dat, vriendjes worden, en blijven?

In het eigen lokaal, met plaatjes op het digibord en een open- en beeldende vertelstijl met veel humor, duikt de verteller samen met de kinderen het verhaal in. Hij acteert er op los en zij genieten van zijn spel. Met hetzelfde gemak is hij even de jaloerse kikker of is hij het jonge ooievaartje; net zo verlegen en lief, het lijkt wel of hij blosjes op zijn wangen heeft.

Al tijdens de vertelling stelt de verteller de kinderen prikkelende vragen en gaat in op hun reacties. Met elkaar beleven ze het avontuur alsof ze Valentino zelf zijn.    En hoe fijn is het wanneer op het eind de eigenwijze Valentino zich weer door vriendjes omringt voelt.

Voor: groepen 1,2,3

Duur: 30 minuten per groep

Prijs: 98 per vertelling. Minimaal twee op één dag (incl reiskosten)

Voor: groepen 1,2,3

Duur: 30 minuten per groep

Prijs: 98,- per vertelling. Minimaal twee op één dag (incl reiskosten)

 

 

Uitvoerder Peter Huppes
Locatie In school
Thema Kinderboekenweek Pesten/Sociaal
Duur 0:30
Vorm Voorstelling
Discipline Drama Beleven
Reflecteren
Literair
Prijsindicatie
€ 98,-
Datum
12 sep. 2024 - 20 jun. 2026
Recent bekeken